Boys 55 Meter Dash
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 1562 Baugh, Malachi 11 Stoughton 6.90
2 1578 Jackman, Pat 12 Stoughton 7.09
3 1512 McGrath, Tommy 12 Sharon 7.10
4 1492 Emmanual, Jameel 12 Sharon 7.13
5 1567 David, Harley 12 Stoughton 7.20
6 1543 Xu, Eddie 11 Sharon 7.42
7 1588 Patel, Smeet 9 Stoughton 7.51
Section 2
1 1443 Linehan, Matthew 11 Oliver Ames 7.18
2 958 Ofonagoro, Somto 12 Canton 7.36
3 1412 Boone, Brandon 10 Oliver Ames 7.49
4 1448 Moroney, Brian 12 Oliver Ames 7.52
5 944 Dang, Wilson 10 Canton 7.76
6 1450 Moynihan, Matthew 12 Oliver Ames 7.85
7 963 Vishny, Oren 9 Canton 8.08
8 952 Messinger, Kevin 9 Canton 8.53
Section 3
1 1287 Pounds, Brendan 12 Milford HS 7.14
2 986 Crowley, Alex 11 Foxboro 7.22
3 1017 Tally, Mike 12 Foxboro 7.27
4 1279 Miranda, Jon 12 Milford HS 7.42
5 987 Darcy, Gerard 11 Foxboro 7.48
6 1284 Pallaria, Matthew 10 Milford HS 7.56
7 1277 Mazzini, Anthony 10 Milford HS 7.74
8 993 Fleck, Riley 10 Foxboro 7.82
Section 4
1 1346 Jette, Alex 12 North Attleb 6.75
2 1676 Raumbakis, Joey 12 Taunton 7.05
3 1345 Hunter, Dwayne 12 North Attleb 7.05
4 1377 Poilucci, Preston 12 North Attleb 7.20
5 1661 Mitchell, Giani 9 Taunton 7.30
6 1690 Theldune, Damian 9 Taunton 7.33
7 1340 Hanwell, Andrew 10 North Attleb 7.44
Section 5
1 1167 Boisvert, Curtis 10 Mansfield 6.97
2 1206 Makie, Kevin 12 Mansfield 7.04
3 877 Heng, Chansakada 11 Attleboro 7.11
4 1191 Friend, Aidan 10 Mansfield 7.21
5 914 Sweeney, Cameron 11 Attleboro 7.23
6 882 Joubert, Leo 11 Attleboro 7.25
7 867 Deiratani, Joseph 11 Attleboro 7.28
8 1224 Perez, Miguel 11 Mansfield 7.37
Section 6
1 1066 Wardrop, Conner 12 Franklin 6.99
2 1088 Bowers, Matthew 12 King Philip 6.99
3 1033 Carden, Mike 12 Franklin 7.11
4 1053 Milne, Patrick 11 Franklin 7.12
5 1041 Finnestad, Spenser 12 Franklin 7.12
6 1126 Piedra, Jonathan 12 King Philip 7.16
7 1146 Cherant, Fabio King Philip 7.19
8 1085 Bautista, Qzedell 11 King Philip 7.24
Boys 300 Meter Dash
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 1562 Baugh, Malachi 11 Stoughton 38.76
2 1537 Steinberg, Jake 12 Sharon 39.23
3 1578 Jackman, Pat 12 Stoughton 39.66
4 1493 Fish, Harrison 11 Sharon 44.39
-- 1491 Elisma, Evantz 11 Sharon DQ Interference
Section 2
1 1446 Matier, Isaiah 11 Oliver Ames 39.32
2 1458 Snyder, Austin 12 Oliver Ames 39.45
3 945 Derbin, Matthew 11 Canton 41.58
4 1455 Romero, Chris 9 Oliver Ames 41.82
5 963 Vishny, Oren 9 Canton 44.99
6 952 Messinger, Kevin 9 Canton 45.14
Section 3
1 1287 Pounds, Brendan 12 Milford HS 37.97
2 1283 O'Neil, Jonathan 12 Milford HS 39.15
3 987 Darcy, Gerard 11 Foxboro 39.25
4 986 Crowley, Alex 11 Foxboro 39.68
5 1270 Halpin, Sean 12 Milford HS 40.43
Section 4
1 1337 Gallagher, Timothy 12 North Attleb 39.35
2 1618 Clark, Ben 12 Taunton 39.78
3 1685 Simmons, Kai 10 Taunton 40.46
4 1641 Holt, Mathew 9 Taunton 40.92
5 1340 Hanwell, Andrew 10 North Attleb 40.97
6 1336 Gallagher, Justin 10 North Attleb 41.53
Section 5
1 1164 Baldasare, Matt 12 Mansfield 37.15
2 1167 Boisvert, Curtis 10 Mansfield 37.95
3 888 Lancaster, Maxwell 11 Attleboro 38.98
4 867 Deiratani, Joseph 11 Attleboro 40.05
5 1174 Carchedi, Mike 12 Mansfield 41.66
6 892 McField Jr, Jerry 9 Attleboro 42.49
Section 6
1 1088 Bowers, Matthew 12 King Philip 37.22
2 1062 Sameski, Tom 12 Franklin 37.41
3 1066 Wardrop, Conner 12 Franklin 38.05
4 1032 Burgos, Nick 10 Franklin 40.10
5 1145 Flaherty, Christia King Philip 41.24
6 1114 Karageorge, Justin 11 King Philip 43.54
Boys 600 Meter Run
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 1496 Fogel, Jared 12 Sharon 1:28.00
2 1500 Gildersleeve, Jame 11 Sharon 1:28.03
3 1511 Levkoff, Steven 11 Sharon 1:33.05
4 1581 Marshall, Jason 10 Stoughton 1:33.54
5 1587 Oliviera, Sheldon 12 Stoughton 1:35.98
6 1590 Romaine, Mike 12 Stoughton 1:36.58
Section 2
1 953 Mills, Craig 12 Canton 1:29.04
2 1441 Lambert, Dan 12 Oliver Ames 1:32.48
3 1468 Zolotarevsky, Zach 10 Oliver Ames 1:33.29
4 1445 Malin, Ben 12 Oliver Ames 1:34.70
5 945 Derbin, Matthew 11 Canton 1:36.22
6 948 Hession, Patrick 9 Canton 1:36.57
Section 3
1 1273 LeBlanc, Matt 10 Milford HS 1:32.04
2 1017 Tally, Mike 12 Foxboro 1:35.81
3 1290 Scozzafava, Jon 11 Milford HS 1:36.14
4 1288 Prokopis, Grant 11 Milford HS 1:46.88
Section 4
1 1369 McKinnon, Jacob 11 North Attleb 1:28.04
2 1326 Croke, Ryan 11 North Attleb 1:28.34
3 1657 Maxime, Farnel 12 Taunton 1:33.60
4 1314 Bader, Victor 11 North Attleb 1:37.27
5 1628 Duarte, Logan 9 Taunton 1:42.48
Section 5
1 1222 Murphy, Jimmy 11 Mansfield 1:27.65
2 1184 Cooney, James 11 Mansfield 1:28.78
3 872 Gulino, Andrew 12 Attleboro 1:28.82
4 898 Nordberg, Matthew 12 Attleboro 1:29.31
5 1204 LoDico, Brendan 11 Mansfield 1:34.70
Section 6
1 1040 Field, Derek 11 Franklin 1:28.18
2 1122 Machado, David 12 King Philip 1:30.39
3 1050 Igo, Ben 12 Franklin 1:32.15
4 1118 Kraus, Colin 10 King Philip 1:38.54
5 1071 Bond, Conner SO Franklin 1:41.10
6 1121 Lukes, Jeremiah 9 King Philip 1:45.04
Boys 1000 Meter Run
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 1449 Moverman, Dan 11 Oliver Ames 2:39.56
2 1265 Cicciu, Matt 12 Milford HS 2:43.18
3 1579 Lockhart, David 10 Stoughton 2:50.34
4 1541 Wilbur, Justin 12 Sharon 2:51.82
5 960 Rota, Michael 12 Canton 2:59.03
6 1510 Lee, Brendan 11 Sharon 2:59.73
7 1431 Greene, Austin 10 Oliver Ames 2:59.87
8 1507 Kessler, Steven 12 Sharon 3:03.86
9 1413 Boone, Jarod 9 Oliver Ames 3:03.91
10 1584 Noe, John-Paul 10 Stoughton 3:04.93
11 1264 Cicciu, Jonathan 10 Milford HS 3:07.87
12 1276 Madden, Dan 11 Milford HS 3:08.11
13 1577 Irons, Antonio 10 Stoughton 3:08.19
14 941 Bronstein, Daniel 11 Canton 3:12.05
15 961 Sabatino, Joseph 12 Canton 3:12.76
16 1014 Smith, Matt 10 Foxboro 3:14.94
17 1009 Pascucci, Luke 11 Foxboro 3:23.91
Section 2
1 1049 Hunt, Korey 12 Franklin 2:39.38
2 1105 Gatcomb, Austin 12 King Philip 2:41.14
3 894 Mercier, Kyle 11 Attleboro 2:42.07
4 1054 Nazaretian, Vincen 11 Franklin 2:44.55
5 1177 Caughey, Dan 12 Mansfield 2:46.53
6 1179 Chotkowski, Andrew 12 Mansfield 2:46.57
7 1221 Murphy, Chris 11 Mansfield 2:46.58
8 1351 Kelleher, Michael 11 North Attleb 2:47.38
9 1110 Hogan, Peter 10 King Philip 2:50.83
10 1362 Leary, Matthew 10 North Attleb 2:51.53
11 1619 Collins, Damian 11 Taunton 2:55.59
12 1330 Fein, Shane 10 North Attleb 2:57.02
13 885 Kisamore, Joseph 11 Attleboro 2:58.12
14 1673 Price, Cory 12 Taunton 2:58.64
15 1060 Psilakis, Alex 11 Franklin 3:09.11
16 1115 Kennedy, Thomas 11 King Philip 3:10.65
Boys 1 Mile Run
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 1579 Lockhart, David 10 Stoughton 4:40.85
2 1530 Selsman, Adam 11 Sharon 4:44.81
3 1440 Kline, Bobby 12 Oliver Ames 4:49.38
4 1494 Fleming, Paul 11 Sharon 4:53.23
5 1505 Kaplan, Scott 9 Sharon 4:58.66
6 954 Mills, Ian 12 Canton 5:02.88
7 1454 Pires, Corey 12 Oliver Ames 5:02.97
8 1568 DeNapoli, Alec 11 Stoughton 5:10.79
9 947 Gutowski, Timothy 10 Canton 5:12.01
10 1452 Osowski, Stephen 12 Oliver Ames 5:16.20
11 1591 Schulze, Evan 10 Stoughton 5:38.28
12 959 Rota, Brian 10 Canton 5:39.26
Section 2
1 1626 Doherty, Andrew 11 Taunton 4:37.38
2 1218 Monks, Conor 12 Mansfield 4:44.02
3 1332 Flanagan, Ian 11 North Attleb 4:44.26
4 1233 Romano, Dan 10 Mansfield 4:47.15
5 1243 Yang, Michael 11 Mansfield 4:48.49
6 889 Lucier, Justin 12 Attleboro 4:48.90
7 1640 Henrich, Jason 12 Taunton 4:51.46
8 851 Akers, Benjamin 11 Attleboro 5:00.62
9 1356 Labonte, Jack 11 North Attleb 5:03.94
10 895 Milliken, Matthew 10 Attleboro 5:15.27
11 1679 Rogers, Cole 10 Taunton 5:19.15
12 1334 Fong, Ken 10 North Attleb 5:20.16
Section 3
1 1107 Gonser, Owen 11 King Philip 4:29.84
2 1138 Tiller, Jonathan 12 King Philip 4:54.22
3 989 Downs, Zach 12 Foxboro 4:57.22
4 1268 Donahue, John 11 Milford HS 4:57.57
5 1065 Strok, Devon 11 Franklin 5:01.21
6 1111 Hogan, Tyler 12 King Philip 5:05.76
7 1264 Cicciu, Jonathan 10 Milford HS 5:15.47
8 1052 Klingenstein, Josh 12 Franklin 5:16.27
9 1274 Luce, Devin 11 Milford HS 5:17.93
10 1056 Olsson, Francis 10 Franklin 5:18.71
Boys 2 Mile Run
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 1530 Selsman, Adam 11 Sharon 10:32.03
2 1561 Barnaby, Wayne 12 Stoughton 10:32.81
3 1289 Rosenblatt, Connor 12 Milford HS 10:41.92
4 1422 Copley, Britton 11 Oliver Ames 10:50.59
5 981 Aldrich, Kevin 12 Foxboro 11:15.83
6 1538 Stoller, Ben 10 Sharon 11:17.32
7 1463 Wertz, Richie 12 Oliver Ames 11:43.81
8 942 Clancy, Joseph 11 Canton 11:44.78
9 1505 Kaplan, Scott 9 Sharon 11:56.34
10 1272 Jacobson, Thomas 9 Milford HS 12:47.37
-- 946 Elkadi, Seleem 11 Canton DNF
Section 2
1 1107 Gonser, Owen 11 King Philip 10:04.23
2 884 Kelly, Elliot 11 Attleboro 10:08.64
3 1205 Madonna-Lendvai, V 11 Mansfield 10:08.86
4 1317 Bradley, George 12 North Attleb 10:21.30
5 1243 Yang, Michael 11 Mansfield 10:40.14
6 1038 Etzel, Tyler 11 Franklin 10:50.71
7 1171 Brodin, Mike 12 Mansfield 10:52.39
8 853 Bacchiocchi, Adam 12 Attleboro 10:54.01
9 1082 Allen, Andrew 10 King Philip 11:13.02
10 1613 Boslee, David 10 Taunton 11:16.04
11 854 Bacchiocchi, Owen 11 Attleboro 11:16.80
12 1381 Ross, Garrett 10 North Attleb 11:22.64
13 1672 Pizarro, Abel 9 Taunton 11:28.14
14 1059 Pinkham, Nate 10 Franklin 11:30.19
15 1117 Knowles, Andrew 11 King Philip 11:48.86
16 1699 Wysong, Trevor 9 Taunton 12:16.66
-- 1042 Fischer, Alex 9 Franklin DNF
Boys 55 Meter Hurdles
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Section 1
1 1567 David, Harley 12 Stoughton 8.78
2 1569 Eppenstein, John 11 Stoughton 8.84
3 1583 McDonald, Kevin 11 Stoughton 8.90
4 1585 Oliver, Alexander 9 Stoughton 9.42
5 1493 Fish, Harrison 11 Sharon 9.46
6 1513 McManus, William 9 Sharon 9.65
7 1516 Miller, Josh 11 Sharon 9.91
Section 2
1 1445 Malin, Ben 12 Oliver Ames 9.66
2 1468 Zolotarevsky, Zach 10 Oliver Ames 9.67
3 1448 Moroney, Brian 12 Oliver Ames 9.70
4 955 Mok, Wilton 11 Canton 10.14
5 1437 Kent, Tyler 10 Oliver Ames 10.28
6 961 Sabatino, Joseph 12 Canton 10.48
Section 3
1 1278 McNanna, Cole 11 Milford HS 9.52
2 998 Kelly, Darren 9 Foxboro 10.05
3 1269 Goncalves, Luis 9 Milford HS 10.31
4 1280 Moronta, Leonardo 9 Milford HS 10.37
5 993 Fleck, Riley 10 Foxboro 10.82
6 1261 Bethel, Colin 10 Milford HS 11.37
Section 4
1 1383 Sarkis, AJ 12 North Attleb 8.46
2 1347 Jette, Ben 12 North Attleb 8.47
3 1369 McKinnon, Jacob 11 North Attleb 8.68
4 1311 Adeyemi, Nathan 10 North Attleb 8.98
5 1671 Pires, Jake 11 Taunton 9.35
6 1655 Manoli, Tyler 11 Taunton 9.73
7 1643 Inacio, Corey 11 Taunton 9.83
Section 5
1 917 Tully, Connor 12 Attleboro 8.96
2 869 Elliott, Matthew 10 Attleboro 9.44
3 1193 Garr, Jack 11 Mansfield 9.48
4 1174 Carchedi, Mike 12 Mansfield 9.65
5 1216 Menz, Johnathan 11 Mansfield 9.99
6 1246 Bukuras, Matt JR Mansfield 10.05
Section 6
1 1067 Williamson, Cody 11 Franklin 8.51
2 1131 Sherman, Austin 11 King Philip 8.60
3 1035 Czuba, David 11 Franklin 9.55
4 1070 Craig, Dakota 12 Franklin 9.67
5 1102 Dunne, Andrew 10 King Philip 9.85
6 1114 Karageorge, Justin 11 King Philip 9.92
7 1091 Carr, Henry 10 King Philip 10.18
8 1051 Kinhart, Noah 11 Franklin 10.61
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
School Finals
================================================================
Section 1
1 Oliver Ames 'A' 1:39.04
2 Milford HS 'A' 1:43.37
3 Foxboro 'A' 1:43.49
4 Canton 'A' 1:49.47
Section 2
1 Mansfield 'A' 1:35.55
2 Franklin 'A' 1:36.53
3 North Attleboro 'A' 1:39.98
4 Attleboro 'A' 1:41.63
5 King Philip 'A' 1:49.12
-- Taunton 'A' DNF
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
School Finals
================================================================
Section 1
1 Sharon 'A' 3:42.95
2 Milford HS 'A' 3:48.69
3 Canton 'A' 3:48.77
4 Stoughton 'A' 3:55.76
5 Oliver Ames 'A' 3:58.02
Section 2
1 Franklin 'A' 3:34.23
2 North Attleboro 'A' 3:36.56
3 Mansfield 'A' 3:42.58
4 Taunton 'A' 3:45.02
5 Attleboro 'A' 3:48.91
6 King Philip 'A' 3:51.56
Boys High Jump
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Flight 1
1 1583 McDonald, Kevin 11 Stoughton 5-06.00
2 1581 Marshall, Jason 10 Stoughton 5-04.00
3 1492 Emmanual, Jameel 12 Sharon 5-02.00
-- 1589 Perry, Sean 9 Stoughton NH
-- 1543 Xu, Eddie 11 Sharon NH
Flight 2
1 1441 Lambert, Dan 12 Oliver Ames 5-08.00
2 1428 Faust, Nate 12 Oliver Ames 5-06.00
3 1446 Matier, Isaiah 11 Oliver Ames 5-04.00
Flight 3
1 1311 Adeyemi, Nathan 10 North Attleb 5-08.00
2 1320 Carmichael, Harris 12 North Attleb J5-06.00
3 1365 Luise, Brendan 12 North Attleb J5-06.00
4 1618 Clark, Ben 12 Taunton J5-02.00
-- 1641 Holt, Mathew 9 Taunton NH
Flight 4
1 1224 Perez, Miguel 11 Mansfield 5-04.00
2 875 Haselton, Eric 12 Attleboro 5-02.00
-- 885 Kisamore, Joseph 11 Attleboro NH
-- 888 Lancaster, Maxwell 11 Attleboro NH
-- 1199 James, Austin 11 Mansfield NH
-- 1246 Bukuras, Matt JR Mansfield NH
Flight 5
1 1086 Berdos, John 10 King Philip 5-08.00
2 1126 Piedra, Jonathan 12 King Philip J5-06.00
3 1131 Sherman, Austin 11 King Philip J5-06.00
4 1051 Kinhart, Noah 11 Franklin J5-04.00
4 1070 Craig, Dakota 12 Franklin J5-04.00
-- 1066 Wardrop, Conner 12 Franklin NH
Boys Long Jump
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Flight 1
1 1583 McDonald, Kevin 11 Stoughton 19-02.00
2 1492 Emmanual, Jameel 12 Sharon 19-00.00
3 1562 Baugh, Malachi 11 Stoughton 18-09.00
4 1491 Elisma, Evantz 11 Sharon 18-06.00
5 1537 Steinberg, Jake 12 Sharon 17-10.50
6 1578 Jackman, Pat 12 Stoughton 17-00.00
Flight 2
1 1412 Boone, Brandon 10 Oliver Ames 18-04.00
2 958 Ofonagoro, Somto 12 Canton 16-08.50
3 1458 Snyder, Austin 12 Oliver Ames 14-02.50
4 955 Mok, Wilton 11 Canton 13-06.00
5 963 Vishny, Oren 9 Canton 13-02.00
6 1455 Romero, Chris 9 Oliver Ames 11-01.50
Flight 3
1 987 Darcy, Gerard 11 Foxboro 17-02.50
2 1287 Pounds, Brendan 12 Milford HS 16-07.00
3 1270 Halpin, Sean 12 Milford HS 16-05.50
4 993 Fleck, Riley 10 Foxboro 15-10.00
5 1278 McNanna, Cole 11 Milford HS 15-08.00
6 1017 Tally, Mike 12 Foxboro 15-03.50
Flight 4
1 1671 Pires, Jake 11 Taunton 19-05.00
2 1346 Jette, Alex 12 North Attleb 19-00.50
3 1369 McKinnon, Jacob 11 North Attleb 18-10.00
4 1311 Adeyemi, Nathan 10 North Attleb 18-04.00
5 1696 Wilkinson, Matt 8 Taunton 15-11.75
6 1661 Mitchell, Giani 9 Taunton 15-07.00
Flight 5
1 1224 Perez, Miguel 11 Mansfield 18-06.50
2 1182 Considine, Jon 10 Mansfield 17-11.00
3 1203 Lewis, Nigel 11 Mansfield 17-07.00
4 877 Heng, Chansakada 11 Attleboro 17-03.00
5 882 Joubert, Leo 11 Attleboro 16-02.00
6 917 Tully, Connor 12 Attleboro 15-01.00
Flight 6
1 1088 Bowers, Matthew 12 King Philip 20-09.00
2 1126 Piedra, Jonathan 12 King Philip 19-11.25
3 1145 Flaherty, Christia King Philip 17-09.00
4 1062 Sameski, Tom 12 Franklin 17-06.75
5 1046 Herlitz, Erik 12 Franklin 17-04.50
6 1037 Duffy, Jack 12 Franklin 17-03.25
Boys Shot Put
================================================================
Name Year School Finals
================================================================
Flight 1
1 1315 Beckwith, Eric 12 North Attleb 54-08.25
2 1324 Connelly, Sam 12 North Attleb 42-10.50
3 1347 Jette, Ben 12 North Attleb 41-07.25
4 1320 Carmichael, Harris 12 North Attleb 38-06.25
5 1647 Kotsiopoulos, Bren 12 Taunton 37-07.00
6 1623 Cruz, Ruben 10 Taunton 36-01.00
7 1680 Rogers, Mark 11 Taunton 29-08.50
8 1650 Laurent, Mario 11 Taunton 29-02.50
Flight 2
1 1190 Erickson, Oliver 11 Mansfield 46-07.00
2 925 Zielinski, Robert 12 Attleboro 43-09.50
3 859 Bray, Matthew 11 Attleboro 41-10.00
4 1175 Carpino, Michael 10 Mansfield 39-05.25
5 1198 Hunter, David 12 Mansfield 38-05.50
6 891 McAndrews, Benjami 11 Attleboro 38-02.00
7 1199 James, Austin 11 Mansfield 36-06.00
8 913 Silva, Joshua 11 Attleboro 35-05.00
Flight 3
1 1095 Cooke, Michael 11 King Philip 43-05.25
2 1061 Riedel, Jack 11 Franklin 43-04.25
3 1103 Fess, Ryan 11 King Philip 42-03.00
4 1113 Jones, Brandon 12 King Philip 41-06.50
5 1146 Cherant, Fabio King Philip 40-06.00
6 1058 Piligian, Sterphen 12 Franklin 35-06.50
7 1039 Fasulo, Cooper 12 Franklin 34-08.00
8 1043 Forsythe, Nick 12 Franklin 30-07.50
Flight 4
1 1532 Simon, Max 12 Sharon 41-09.75
2 1580 Lucas, Kevin 10 Stoughton 39-11.25
3 1565 Connolly, Shawn 12 Stoughton 39-09.50
4 1566 D'Addieco, Jack 12 Stoughton 39-02.00
5 1551 Epps, Jaileen 12 Sharon 37-11.00
6 1604 Gibb, Jake Stoughton 35-10.75
7 1521 Perry, Matthew 12 Sharon 29-01.00
-- 1548 Williams-Thomas, D 11 Sharon FOUL
Flight 5
1 1432 Hamilton, Bill 12 Oliver Ames 42-04.50
2 1456 Rossi, Erik 11 Oliver Ames 35-03.00
3 1461 Walker, Matthew 12 Oliver Ames 35-02.00
4 964 Waldman, Matthew 12 Canton 33-01.25
5 1459 Starr, Reid 11 Oliver Ames 32-04.00
Flight 6
1 1006 McNeil, Dan 12 Foxboro 36-01.50
2 984 Capece, Connor 12 Foxboro 35-08.00
3 1294 Thompson, Benjamin 12 Milford HS 34-11.75
4 999 Lally, Brendan 11 Foxboro 34-03.50
5 1015 Smith, Ryan 12 Foxboro 33-00.00
6 1286 Pillarella, Marco 11 Milford HS 32-05.25
7 1263 Casey, Mike 10 Milford HS 30-09.50